| Juan_7302 a întrebat:

Cand pleaca Tony de la ambasada

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Ambasadorul o sa il dea afara de la ambasa da si va locui la pensiune cu Juan putin timp dupa care se va reintoarce la ambasada

2 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Tony nu mai pleaca de la ambasada. El o sa fie la ambasada si in ultimul episod(128).

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Nu cred ca pleaca... o fi el considerat hot dar nu se tine de prostii cand si-a dat seama ca daca nu e bun(adica sa considere Tomas si Celina ca este bun) o sa-l dea afara si nu o sa o mai vada pe Chou!