| Ene_Claudia_1981 a întrebat:

Cănd pot urmări la televizor filmul Star Wars:Ascensiunea Skaiwalker?

Răspuns Câştigător
| ahfdsa a răspuns:

Nu se stie. Daca ai HBO, e posibil sa apara la Tv intr-un an, in cel mai bun caz in 6 luni. Daca nu ai HBO, la PROTV pune in cam 1-2 ani.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand va fi difuzat de vreun post tv.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vrei sa spui la TV? Ca pe televizor poti sa conectezi un calbu (HDMI de preferabil) de la un laptop sau ceva si oricand poti sa il vezi.

Dar ca si film pe un post de televiziune... este greu de spus. Nu cred ca s-au difuzat nici macar celelalte filme, sau nu mai stiu eu ca nu m-am mai uitat la televizor de mult :/.

Dar avand in vedere ca este un film nou, in cel putin 1, 2 ani sa nu ai asteptari ca o sa apara happy Incearca sa il cauti pe internet.

| printesatha69 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ay fost toate pe HBO

| 120bulevard a răspuns:

Crezi ca noi stim?