| Meli34 a întrebat:

Cand pun parola la sims 3, de exemplu, pun parola,, make happy,, nu merge zice cevs de genu,, make unknown,, sau nu stiu cum. Ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Nu stiu despre ce Sims vorbesti, si nu stiu nici ce vrei sa faci. Daca joci Sims 2 si vrei ca sa nu mai ai treaba cu nevoile lor gen mancare, baie, distractie etc, poti sa faci in felu urmator: apesi shift+c ca sa deschizi spatiu de scris, si ca sa iti creasca la maxim linia verde a nevoilor scrii maxmotives. Evident ca intre timp vor incepe sa scada din nou...ca sa nu se intample asta poti sa scrii motivedecay off. Si de atunci incolo, nu mai ai treaba cu mancatul, spalatul etc... poti sa le faci si pe astea in continuare, bineinteles, dar poti incerca si ceva nou ca de exemplu pictatul, cititul, lucruri ce nu ajungeai niciodata sa le termini pentru ca-i apuca foamea etc.

Sper ca am putut sa te ajut, asta in caz ca am inteles eu bine ce vroiai.

2 răspunsuri:
| bLow a răspuns:

Bai fetit-o aici se posteaza numai filme.

| lennox a răspuns:

Am incercat ce a spus Melody si nu a mers.