| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cand se da pe discovery fenomene stranii ?(ziua si ora)

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

In fiecare vineri de la ora 22.00.

7 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Vineri 22.00

| Alișa00000000000 a răspuns:

Vınerea la 10

| TheUnikBiby a răspuns:

In fiecare vineri pe Discovery Channel 2 episoade de la 22:00 la 0:00
In rest, cam in fiecare zi am vazut si pe Discovery Investigation sau Discovery Travel & Living. Nu stiu exact orele.

| AngelOfNight a răspuns:

Vineri de la ora 22 pana la miezul noptii (2 episoade)

| Tudorand a răspuns:

De obicei Vineri la orele 22, dar sincer eu evit sa privesc ca apoi am cosmaruri pentru ca eu cred ca este real totul. Daca crezi in Dumnezeu trebuie sa crezi si in lucruri de genul acesta.

| yupiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Tudorand):

Eu am vazut vreo 5 episoade si chiar mi-au placut. Nu stiu de ce zic unii ca se sperie asa de rau happy

| 23naw a răspuns:

Vineri la 22