| anonim_4396 a întrebat:

Când se deschid sălile de cinema în Timișoara?

Răspuns Câştigător
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Deocamdata judetul e aflat in zona rosie, cel mai probabil nu curand pana cand nu ajungeti in zona galbena sau verde. Daca va situati pe galben, majoritatea restaurantelor si a mall-urilor (spatiu inchis fast food-uri), teatre vor merge cu o capacitate de 30%, adica nu toate mesele vor fi disponibile de stat, lipsa de mese, scaune astfel incat sa se mentina distanta.

In fiecare zi dupa ora 13:00 cauta pe net "Bilant covid", "cazuri covid (data respectiva) si vei avea un grafic cu toate judetele si zonele sale (verde, galben, rosu).