| Simpluuu a întrebat:

Cand se termina tanar si nelinistit?

6 răspunsuri:
| musique_1043 a răspuns:

Are 5000 de episoade si deja suntem la 4000 :d

Elianna
| Elianna a răspuns:

Deocamdata nu cred ca producatorii au de gand sa-l sfarseasca! Personajele din acest film cresc si imbatranesc o data cu spectatorii! Practic...este nemuritor! Eu ma uit la acest film cand am timpul necesar! Nu prea des, dar ma uit! Adica cunosc personajele si cunosc de asemenea firul povestii, in mare!

| Nymphetamine a răspuns:

Pff.Serialu asta are peste 15 ani.Mai dureaza vreo 10. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2050 laughing

| StillRuxi a răspuns:

Niciodata.

| PaulaElena_2043 a răspuns:

Buna! Bunca se uita la el de cand a inceput si mi-a spus ca dureaza pana la 6000.