| Frunziix3 a întrebat:

Care a fost ultimul film care v-a pus pe ganduri? big grin

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memoriile unei Gheișe.

| DamiPapucii a răspuns:

Un prieten deosebit.

| Klepto a răspuns:

The Simpsons sezonul 24 episodul 17.

| Teils a răspuns:

Salut!
Serialul Suits.

| kinderz12 a răspuns:

Hachiko, filmul asta chiar m-a facut sa plang...

| MCG a răspuns:

In time

(Filmul "In time" 2011) Nu-mi pasa ca Titanic a avut cele mai mari incasari din totdeauna, nu-mi pasa ca Avatar a fost primul film 3D, nu-mi pasa ca Fast&Furious 5 a avut cel mai mare buget de film din lume... Oricate incasari a avut filmul asta, orice calitate ar avea, orice buget ar fi avut, pot spune ca e cel mai impresionant film pe care l-am vazut in ultimii 3 ani!

| mihaelaalol a răspuns:

Vineri 13

| aRandomIdiot a răspuns:

Nu stiu daca se pune...e teoretic un joc, dar povestea intrece 99% din filmele pe care le-am vazut. E vorb de The Last Of Us. Eu m-am uitat la un gameplay complet ca la cel mai bun serial care a existat vreodata.

Daca vrei neaparat filme, uite cateva care chiar te vor pune pe ganduri:
Cloud Altas-daca ai rabdare sa te uiti pana la final va fi genial. Fiecare scena, fiecare miscare a actorilor e gandita cu cea mai mare atentie iar filmul devine un puzzle incredibil de complex.

Eternal Sunshine Of A Spotleess Mind-Pur si simplu genial. Nu ma pot gandi la alt descriere.

Butterfly Effect-Probabil ai auzit de el, e mult mai cunoscut decat primele doua.

In fine, idea e ca in ultimii cativa ani am cautat prin tot internetul cele mai bune filme ale generatiei noastre. Aestea(sau cel putin primele 2) au fost cele mai mari descoperiri ale mele.

| kisha a răspuns:

A walk to remember e uimitor filmul

| Zoey112 a răspuns:

Hachiko

| marktheshark a răspuns:

The avengers 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring.