| UnAnonimFaraNume a întrebat:

Care anime ziceti voi ca seamana extrem de mult cu clannad? (sa nu fie ecchi!) Funda happy

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Amagami SS (2 sez)
- Itazura na Kiss
- Kanon (2006)
- Air TV
- Toradora!
- True Tears
- Kimi ni Todoke (2 sez)
- Myself; Yourself
- H2O: Footprints in the Sand
- Kimi ga Nozomu Eien
- Sola
- Ai Yori Aoshi (2 sez)
- Hoshizora e Kakaru Hashi
- Mashiroiro Symphony
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Canvas 2
- Akane-iro ni Somaru Saka
- Special A
- AnoHana
- Kimikiss Pure Rouge
- Suzuka
- Kaichou wa Maid-sama!
- Nana
- Voices of a Distant Star (OVA)
- 5 Centimeters per Second (Movie)
- The Place Promised in Our Early Days (Movie)

Vizionare placuta!winking

| UnAnonimFaraNume explică (pentru ryuu):

Cred ca le-am vazut aproape pe toate, si cele pe care nu le-am vazut au si putin ecchi, deci nu prea sunt bune laughing Multumesc in orice caz pentru timpul acordatwinking

| ryuu a răspuns (pentru UnAnonimFaraNume):

Gresesti, niciun anime de mai sus nu este ecchi, Iti spun sigur, deoarece le-am urmarit pe toate. Daca vrei poti sa le verifici aici http://myanimelist.net

| UnAnonimFaraNume explică (pentru ryuu):

Ba da, chiar ca sunt. De exemplu, AI Yori Aosi, e harem, deci tot ecchi, de asemenea si Kaichou wa Maid-sama.In rest na...sunt unele care nu pot sa zic ca ar semana prea mult, din proprie experienta, in orice caz multumesc pentru timpul acordat...