| Luminitza18 a întrebat:

Care ar fi cea mai frumoasa actrita de la Hollywood, din toate timpurile?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cred ca Sophia Loren (Sofia Villani Scicolone Ponti). Pe locul doi Jane Fonda.

| Violleta2022 a răspuns:

Conform Topului 10:

1. Elisabeth Taylor!
2. Audrey Hepburn
3. Marilyn Monroe

http://www.thetoptens.com/most-beautiful-actresses/

| OnuOnulică a răspuns:

Marlyn Monroe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate-s frumoase, acum nu poți să spui că X este cea mai frumoasă și restul sunt urâte, fiecare are frumusețea ei, dar dacă ar fi după preferințele mele, aș face două topuri (decedate+în viață):
1. Marilyn Monroe
2. Audrey Hepburn
3. Grace Kelly
4. Elizabeth Taylor

1. Alexandra Daddario
2. Megan Fox
3. Angelina Jolie
4. Amber Heard

| AGreatMan a răspuns:

Depinde...unii cred ca Marilyn Monroe e.In prezent Scarlet Johansen este apreciata din punctul asta de vedere(printre alte vedete desigur)

| liviacomsa a răspuns:

Audrey Hepburn
Angelina Jolie
Margot Robbie
Marilyn Monroe