| veceslav12 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai intresant film sau seriale?

Răspuns Câştigător
| stress a răspuns:

Orphan / pretty little liars

11 răspunsuri:
| dFsOunD a răspuns:

Dexter sau Csi Ny ( la serialehappy )

| bambi12313 a răspuns:

Film - Twilight ( toate cele 4 parti )
Serial - Aurora

| Fillaide a răspuns:

Cel mai interesant serial :

Pretty little liars

| Muhteşem a răspuns:

Si serialele si filmele.dar eu prefer serialele pentru ca esti curios sa vezi ce se va intampla in episodul urmator.si tot asa,stai intr-un stres,esti curios,de asta imi plac mai mult serialele,bineinteles ca sunt si o persoana cu multa rabdare,nu tuturor le plac serialele, sunt persoane carora le place sa afle repede ce se intampla, sa vada finalul.Traiasca serialele!hee hee

| 123456_7889 a răspuns:

Super natural. funda plizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi ar spune,,Titanic,,dar sincer nu l-am vazut si nici nu am de gand.
Nu am anumite preferinte si sa stii ca nu sunt,, cel mai,, ...toate sunt interesante in felul lor.
Recent m-am uitat la,, The Vampire Diaries,, sau la,, Gossip Girl,,.

| cenusel a răspuns:

Film-Duplex
Serial-Dragoste si Recinzie : euforia TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult serialul The Vampire Diaries, am aflat de curand de el dar imi place enorm

| Skeletonized a răspuns:

Serial: Dr. House M.D.
Film: Source code

| n3bunatica a răspuns:

Film:if only, wanted, limitless si multe altele
serial:dr.house, supernatural, true blood

| Ely_8220 a răspuns:

Film : Vampire Suck