| DeathBat6661 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun: Camp Rock
Camp Rock 2 competitia finala

Spuneti-va parerea.

12 răspunsuri:
| Byby_6293 a răspuns:

Camp rock clar ii mult mai emotzinoant si la filmul ala chiar am plans... dar astaoh go on...nimic interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camp rock

| AnnaMariaaa a răspuns:

Camp rock cu siguranta, a fost mult mai bun decat 2, in 2 doar cantecele au fost love struck

| BeeZsiAtat a răspuns:

Camp Rock2 Final Jam :X

| TwixulDrept a răspuns:

Camp Rock mi-a placut cel mai mult.asta Camp Rock 2 the final jam. cam porcarie. numai cantecele au fost mai bune in rets...

| danyalves14 a răspuns:

Camp rock...

| DeeaLove08 a răspuns:

Mie imi plac amandoua.adica in primul apare povestea de dragoste dintre joe & demi si al doilea imi place pentru ca e competitia dintre cele doua tabere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camp rock 2

| MeAndMyDreams a răspuns:

Mie imi plac amindoua! Mai ales primul. Dar nici al doilea nu e rau.

Răspuns utilizator avertizat
| IustinaSiAtat a răspuns:

Mie sincer mi-a placut mai mult prima parte.
deci
camp rock

| Bianka a răspuns:

Camp Rock 2 mi-a placut mai mult:X
Au fost cantece mai bune, dansuri frumoase:X Si mi-a placut mult Camp Starsmug