| anamaria97 a întrebat:

Care de la romanii au talent semifinala 3 v-au placut cel mai mult?:*

9 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Domne! mie atat de greu sa aleg! toti au niste talente deosebite!love strucktalentul care e de apreciat este cel al rebecai. fetita acea mica cu oce de soprana!love struck
mie mi-a placut si balerina aceea nu stiu cum roxana rotar.merita sa mearga mai departe.nu inteleg de ce na nominaalizato si pe ea publicul cu mai multe voturisadsi cosmin agache are un talent impecabil de bun.
de abia ast si semifinala 4, adica cea di nseara asta! o voi urmari cu sufletul la gura ca pe toate celelaalte semifinale! mai tare va fi finalaaaa!happyde abia ast! uh?

| unCalutz a răspuns:

Cosminhappy

| ruxi a răspuns:

Trupa dfc dupa mine ei trebuiau sa ia locul 3.si cosmin agache:X

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Tipul cu Beatboxul si DFC

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Mie mi-a placut mult de Cosmin Agache si de Rebeca

| Andreea_7327 a răspuns:

Rebeca Neacşu

| 百合子 a răspuns:

Toti mi-au placut,in special Stefan Florescu,Cosmin Agache,Lorenzo Cristian Stancu, Alma Boiangiu, Rebeca Neacsu si Roxana Ioana...

| crynutza34 a răspuns:

Buna! Mie mi-a placut de Cosmin Agache.dar tie?

| Claudiu709 a răspuns:

Cosmin agache care a facut beatbox beatbox :X:X