| nighteye a întrebat:

Care dintre voi a fost sau va merge la The hobbit. Cine a fost ce parere are?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Eu am fost ieri si chiar a fost OK. Prietenei mele nici nu-i plac genul de filme dar a fost frumos si nu ma asteptam. Seria LoTR mi-a placut dar faceau un film pentru o carte intreaga. Hobbitul este de 2 ori mai subtire decat o singura carte din Stapanul Inelelor si fac 3 filme din el. Mi s-a parut ridicol, oricat ar vrea sa-si maximizeze profitul nu vedeam cum poate imparti in 3 cartea ma asteptam sa fie o porcarie sa filmeze numai peisaje dar chiar a avut destula actiune. Mi s-a parut oarecum ciudat ca au repetat unele faze de zici ca erau din primul film Lord of The Rings (cand gandalf da cu capul de lustra ) si mai erau cateva faze sau glume identice cu cele din filmele anterioare. Oricum colonoana sonora nota 10.

1 răspuns:
| BBEgirl a răspuns:

Eu am fost ieri si chiar mi-a placut, desi nu sunt fan filme de genu. Trebuie in schimb sa iti pregaesti fundul ca dureaza 3 ore filmul.