| dorisdiandra a întrebat:

Care dintre voi se uita la comanda la mine, as vrea un film gen. cum sa ma exprim, droguri, tigari, bautura. am vazut how high si de preferat sa fie o fata in rolul principal, rebela sa se certe cu parintii si asa. weekend cu mama la fel, l-am vazut, vreau ceva in genul. nu am gasit ca am cautat vreo 2 saptamani. mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Uita-te la Thriteen, e un film frumos.In genul celor pe care le cautihappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheech and Chong Up In Smoke, Kids, Puff Puff Pass, Harold & Kumar, Pineapple Express, Fast Times at Ridgemont High, Half Baked, Dazed and Confused, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weekend cu mama! merita vazut happy

| kUuKii a răspuns:

Weekwnd cu mama

meritalove struck

| babykeykey a răspuns:

Cel mai tare film pe langa How high:cauta Kidulthood si... daca iti place, are si continuare Adulthood! Geniale filmele!
Bafta!happy