| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi v-ati uitat la serialul Nini?

4 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Eu.O ador:XDa mon ii naspa ca acum is episodele vechi da oricum trebuie sa ma uit ca de nu nu stiu ce fac.Ar fi tare sa fie si un al doilea sezon:Xlove struck

| broker69 a răspuns:

Ma uit si eu.din pacate s-a terminat, dar pun pariu ca nu va mai aparea un al doilea sezon...pacat,a fost frumos. florencia bertotti alias nini este in realitate cu federico amador alias thomas.si paula morales alias celina este in realitate cu juan manuel guilera alias martin.mie mi se pare ca celina e cam batrana pentru martin dar treaba lor...mi-a placut intrebarea ta!

| PinkLove a răspuns:

Mi-e imi place foarte mult serialul,, Nini.Ma uit in fiecare zi si parca imi rupe inima cand ma gandesc ca nu am vazut tot serialul sad...Si mai mult mie imi place de Lola si de Sofia.

| Alexutza6755 a răspuns:

M-am uitat.A fost super.Mi-a placut si inca imi mai place! Il ador multttt de tot.