| Laurra958 a întrebat:

Care e actorul vostru preferat? Argumentați.

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Arnold Schwarzenegger
Imi place de el de cand eram mic (in jur de 7 ani) si am vazut prima data Terminator 2 la TV. De atunci este actorul meu preferat. Peurma am avut filmul pe caseta VHS, mi-l inregistrase tata si ma uitam in fiecare seara la el inainte de culcarelaughing.
Devenise idolul meu si este in continuare, imi placea fizicul lui foarte mult si mai ales rolul pe care il avea in Terminator 2. De atunci sunt pasionat de Culturism si tot el m-a facut sa ma apuc de spotul asta.
De la varsta aceea ma uiotam la toate filmele in care juca arnold si incercam sa fac rost de ele pe casete VHS. Si in ziua de azi ma uit la filmele in care juca el Predator, Twins, Minciuni Adevarate, Commando etc.
A jucat in toate genurile de filme de la Terminator si Predator pana la Gravidul si Goana dupa cadou.
Am multe sa zic de ce il prefer asa mult...

Si actrita preferata care se incadreaza pe locul 2 care este actrita mea preferata de vreo 2 ani.laughing Nu stiu de ce dar imi place de ea, nu numai cum joaca in filme. Oricum nu se compara cu Arnold.

4 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Este vorba de Angelina Jolie... am uitat sa specificlaughing

| ombladon a răspuns:

Bendeac,este amuzant...laughing

| IF94TK a răspuns:

Scuze in primul rand ca nu pot alege doar unul laughing,dar favoritii mei all time sunt:Marlon Brando, Al Pacino, Robert De Niro.Acestia trei pot sa spun ca au fost cei mai buni in bransa lor, au jucat rolurile aproape impecabil, indiferent ce au trebuit sa joace:de la mafioti la roluri de comedie.Nu sunt singurii, dar pe mine m-au uimit talentul si naturaletea lor.O seara buna happy

| valyboss40 a răspuns:

Bruce Willis, Adam Sandler si Ashton Kutcher.