| Zinv a întrebat:

Care e diferenta dintre Netflix si HboGo?
Filme mai bune...
Seriale mai bune...

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe ambele gasesti si filme/seriale bune si proaste. In timp ce... cineva recomanda prima varianta, altcineva recomanda a doua varianta.
Depinde de tine unde vrei sa te uiti.

| Wr3nch a răspuns:

Prima si fundamentala e pretul. HBO are continut mult mai putin, dar e 4 euro. Te poti uita pe 2 dispozitive simultan. La Netflix ai 3 preturi, si mult mai mult continut. 8 euro 2 dispozitive hd, 10 euro 3 dispozitive full hd, si 12 euro 4 dispozitive 4k.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt filme și seriale bune pe ambele. Multe filme și seriale se găsesc și pe Netflix și pe hbo.
Netflix oferă o gamă mai mare, dar are și o gestionare mai proastă a căutărilor de filme și seriale față de hbo. În schimb, pe Netflix poți face mai mulți useri pe același cont, se salvează tot ce vrei în listele tale, pe când pe hbo există un nr limitat de salvări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, nici alta.

| SuntPrezent13 a răspuns:

Pe hbo sunt si seriale si filme mai bune, recomand ca seriale Oz game of thrones, true detective