| KatyKat a întrebat:

Care e mai frumoasa, Demi Miley ori Selena, de ce?

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Toate 3 sunt foarte dragute, dar daca ar fi dupa mine ar fi asa:Miley ar fi pe locul 1 pentru ca ea a fost prima la disney si cred ca i se cuvine locul, apoi Demi e f draguta si ea si apoi Selena.Asta e parerea mea.

33 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Cred ca e mai draguta Selena. Pur si simplu.

| Cretaker a răspuns:

Hormonii mei trag spre Selena.

sursa: hormonii mei.

| Ramona1 a răspuns:

Pff. ce intrebare

| Ale_4001 a răspuns:

Selena clar! miley are o gura...naspa...dintsi de cal laughing si are si corp foarte urat.
deci...Selena!

| mariposa azul a răspuns:

Selena.imi place mult stilul ei si... e naturala

| Turquoise a răspuns:

Selena.Demi zambeste mereu si nu ii sta bine, iar Miley nu imi place pur si simpluhappy

| Ale_4001 a răspuns:

Demi e grasa si rade istericc.raised eyebrows :-&

| Irmmma a răspuns:

Demi si MIley:X

| resp3ct a răspuns:

Cine sunt alea?

| andreeaaa1 a răspuns:

Toate sunt frumoase.Si apropo de ele am descoperit o melodie cu ele 3 si cu Jonas Brothers.
http://www.youtube.com/watch?v=ZYnDC7f8aJU&feature=related

| byoana a răspuns:

Buna mie Selena imi pare mai draguta dintre toate trei nu ca as avea ceva cu Demi si Miley din contra mie toate trei imi plac la nebunie, dar Selena e mai draguta imi place mai mult de ea.

| Deyutza a răspuns:

Mai frumoasa ar fi Selena, mai amuzanta ar fi demi, iar miley nu ar fi nimic! (asta e dupa reviste si ziare) Dar dupa mine Demi ar fi pe primul loc in toate, apoi Selena si apoi Miley! Tie de care iti place?

| IrinaAndreea a răspuns:

Selena e singura de la Disney care mi se pare cat de cat ok. big grin

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Mie personal imi place Selena, pentru ca imi plac brunetele cu ochii caprui(si eu sunt bruneta cu ochii caprui:p) plus ca imi place zambetul ei.Pe Miley o pun pe locul doi pentru ochii ei albastrii superbi iar Demi pe locul 3 pentru ca nu prea imi place zambetul ei.

| Adredemesconf a răspuns:

Selena imi place cel mai mult.
E cea mai naturala!
O zi frumoasa!

| Loly a răspuns:

Selena Gomez e mai draguta, e mai dulcica cand rade.
Demi Lovato e si ea frumoasa dar cand rade isi arata prea mult dintii laughing dar nu poate spune nimeni ca e urata.
Miley Cyrus are un par superb si cam atat. E si ea dragutica dar are dantura cam urata.
Oricum, toate sunt frumoase si cine spune ca nu e adevarat e invidioasa pentru ca ar vrea sa arata ca una din ele.Toate 3 sunt simpatice.Parerea mea. Pupici virtuali :*

| Deyutza a răspuns:

@ale ai vrea tuh sa ai "dintii aia de cal" si "corpul ala urat" a lui Miley
Nu imi place Miley dar nu o critica ca mi-a placut o data candva! laughing

| Mihaela_2782 a răspuns:

Selena este cea mai dragura.
Demi are gura foarte mare( cum a spus @ale are dinti de cal rolling on the floor )si are un zambet urat laughing
Pe Miley nu pot sa o suport pur si simplu laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Selena Gomez mi se pare o scumpă, e naturală, apoi aş pune-o pe Demi pe locul 2, apoi pe Miley big grin.

| MsGringer a răspuns:

Miley it`s the best!
deoarece prin simplitatea ei a cucerit atatia fani:X
si e si draguta, inteligenta si nu e fitoasa cum e selenahappy

| Optima a răspuns:

Le urasc pe Demi si Selena, pentru mine Miley e cea mai super. Este mai simpla, adevarata si in plus nu e o fitoasa ca si selena. Iar parul ei este ft frumos! (h)

| Ale_4001 a răspuns:

Nu cred ca ar vrea cineva dintsi strambi si de cal sau scobitori in loc de picioare...vaii maa! chiar asa putsina lume mai are gusturi calumea in lumea asta?! :O mie cel putin imi vine sai bag un pumn un moaca cand face fazele alea cu buzele... :@ http://glambamm.com/159/miley-cyrus-without-makeup/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate prostele care zic ca selena ar fi nu stiu ce frumusete probabil le trebuie ochelari de vedere.ptr ca sunt oarbe de invidie sa vada realitatea laughing. wai bagati-va furculite in ochi poate vi se regleaza vederea. MILEY e o scumpa! voi spuneti ca nu va place dantura ei laughing dar va ie ciuda ca voi n-aveti nici dinti in gura wei! laughing... sunteti niste pushtoaice de 12 ani cu cas la gura care habar n`au ce e frumusetea... iar dintre baieti care o critica pe Miley : "ati uitat ca voi aveti niste strambe acasa si de aia ziceti de ea" laughing LOSER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus spun eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena clar

| badboy17 a răspuns:

1. Miley si Selena
2. Demz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca selena este cea mai frumoasa... apoi demi apoi miley
selena e foarte speciala nu ca as avea ceva cu demi sau cu miley chiar demi imi place foarte mult ca actrita iar miley se stanba prea multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti sa recunoasthem.toate zice vai selena selena selena si selena. daca sunteti oarbe...frumoasa cred eu si este suta la suta este demi cate videoclipuri are selena si cate are demi? selena canta oribil deci invatati fetelor sa comparati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SELENA e cea mai tare pentru ca e foarte draguta si are un par asa de frumos. mie imi pace si de miley si de demi dar daca ar fiidupa mine ar fi selena, miley s demi. miley e o scumpa si are ochi frumosi iar de demi nu imi place atat de mult deoarece acum se ocupa mai mult de camp rook 2 si nu se mai concentreaza la alte cantece. cin spune ca selena e naspa se inseala si inseamna ca nu are gusturi si cine spune ca selena e tare are cele mai bune gusturi si cine spune ca demi e tare nu e deloc la moda si cinezice ca miley e frumoasa inseamna ca are gusturi va pup mult si ii pup mai mult care zic ca selena si miley sunt cele mai tari iar la ceilanti nu am ce sa le fac daca spun ca demi e tare

| GaBBiii a răspuns:

Miley e cea mai frumoasa.Si nu mai comentati voi ca ea are dantura de cal. Voi nici pe acea nu o aveti.Si aud tot timpul Selena selena selena(selena)E un pic dragutzica Selena dar, e mica si putin indesata.
Asa ca uitati-v amai bine la Selena si apoi spuneti ca e frumoasa. Mie nu mi se pare ca e o mare frumusete`!