| sddsdsdewre a întrebat:

Care e mai tare cece sau rocky?

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Cece

18 răspunsuri:
| Puffy729 a răspuns:

Sincer eu zic ca in viata reala si Bella si Zendaya. Dar in,, Shake it Up" amandoua sunt dragute doar ca mie imi place mai mult Cece. E mai cool. Rocky e tot timpul cu scoala. Dar amandoua au defecte. Cece nu are note bune, si e dislexica. Iar Rocky e cam plictisitoare si are talpi uriase.

| Alexitator a răspuns:

Cece.Nu dai si tu o funda pls?

| Lynna a răspuns:

Evident ca Cece in serial iar in viata reala tot Bella. Este mult mai draguta decat Zendaya.
Se pare ca pe Zendaya au apucat-o fitele de mare vedeta
La inceput imi placea rocky dar acum imi place mult mai mult de cece. Este mai faina, mai populara, mai draguta. Rocky este plictisitoare. E doar parerea mea.
Pa. Pupici.

| Cåpåċεl a răspuns:

Cece.love struck

| ღÐelly a răspuns:

Cece

| BlackTiger a răspuns:

Cece

| Alexxaaa a răspuns:

Cece

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Cecilliabig grin cece rocksbig grin
\m/

| CamyAngel a răspuns:

Phai...dupa parerea mea cece(bella thorme)este mai simpatica si mai draguta decat rocky(zendaya coleman).
Si mie una mi-separe in ''shake it up'' ca cece este mult mai populara, agreabila si mult mai tare ca rocky.si rocky sincer, este cam naspha(cam plictisitoare.dar amandoua au o cariera f. buna si joaca destul de bine si le urez succes la amandoua in continuare.
Parerea mea:X
O zi buna...

| No0oName a răspuns:

Cece

| daydreamerbeliever a răspuns:

Ambele sunt idioate big grin
(ma refer la personaje nu am nimic cu actritele big grin)

| Dina a răspuns:

Salut,cred ca rocky.

| EternalFire a răspuns:

Cece

| AmELiA100000 a răspuns:

Cece

| madalinutzelul a răspuns:

Rocky=60%tare iar cece=50%tare

| serbancristian a răspuns:

Rocky

| EXP a răspuns:

S-au batut?

| Alice_9260 a răspuns:

Cecewinking