| anonim_4396 a întrebat:

Care e ultimult film la care te-ai uitat si care chiar ti-a placut?

14 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Dicatoru`-am ras cu lacrimi e superb:*

| Alle23 a răspuns:

M-am uitat acum 10 min la 'Intalnire cu un star' Da mi-a placut, e un film simpatic. laughing Funda?

| Georgy090 a răspuns:

Orfana! funda?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Insidious.
Uita-te si vei vedea cum e happy.

| umbrax a răspuns:

Men in Black III

| casablanca40 a răspuns:

The cove, Dead poets society

| Joker1958 a răspuns:

If only 2004, sherlok holmes 2009 2011, seven pounds 2008, the adjustement bureau 2011

| dany2696 a răspuns:

Centurion!

| Licurici_2266 a răspuns:

The ultimate gift, Waiting for forever, 27 dresses. happy

| Chicaaau a răspuns:

Meet the Fockers! E super, trebuie vazut. O sa faci pe tine de ras laughing

| Eualex667 a răspuns:

Cum a spus si umbrax.MEN IN BLACK III, chiar merita vazut!

| Claudiu950 a răspuns:

Corcy, nataraul clanului-comedie si Grown Ups-comedie si Favorits Cemetery-HORROR uitate la toate trei in ordinea in care sunt scrise! Iti vor placea! Sa-mi trm mesaj daca ti-au placut E-mile:denisteanclaudiu@yahoo.com Nume utilizator: claudiu950 daca e necesar

| blackumafia a răspuns:

Drag Me To Hell 2009, How I spent my summer vacantion 2012 si foarte tare American Reunion 2012:X

| toni4promns a răspuns:

Well... ar cam fii
Ice age 4 happy
the avengers