| krl11 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat? Dau funda la cel care are actorul preferat la fel ca mine, am 2 de fapt.

Răspuns Câştigător
| ruxi1728102 a răspuns:

Jason Statham

19 răspunsuri:
| Bettt:) a răspuns:

Ian Somerhalder

| FunnyLoOVe a răspuns:

Actorii mei preferati sunt Gaby Espino si JuanCarlos Canela (unii dintre ei), ca actori preferati mai am si pe Miley Cyrus,

| Dash a răspuns:

Este Nicholas Cage?
sau Bruce Willis?

| FluGg a răspuns:

Diesel

| Analia_1260 a răspuns:

Miley cyrus

| TellMe a răspuns:

Ai spus ca ai 2.
Asa ca Bred Pitlaughing
Si Silvester Stalonelaughing

| TheLastDancer15 a răspuns:

Am o gramada preferati printre care Gabriel Morales si Ian Somerhalder... XOXO

| DeathTheKid a răspuns:

Orlando Bloom si Johnny Depplove struck

| Kendoman92 a răspuns:

Silvester Stalone... daca ai fi precizat si genul ar fi fost perfect.asa sunt miliarde de actori

| mynameisseby a răspuns:

Arnold Schwarzenegger, Brad Pitt, Leonardo DIcaprio

| frumusik96 a răspuns:

Radu valcan, razvan fodor romani iar straini wiliam levy, fernando colunga

| Hanking a răspuns:

1.[ Tom Hanks ] - are filme tari precum "Philadelphia", "Forrest Gump", "Cast Away", "The Shawshank Redemption ", "Saving Private Ryan" etc.

2.[ Jim Carrey ] - are filme precum "The Truman Show", "Eternal Sunshine of the Spotless Mind", "The Number 23", "Fun with Dick and Jane", "The Majestic", "Liar Liar" ___ Si multe alte filme interesante. happy

| RфZaημtzα a răspuns:

Florin Piersic si Niculina Stoican.

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Pai si eu mai multi actori preferati romani: adela popesc, nicoleta luciu...straini: bruce lee, jet li, vandam,...

| iulirai a răspuns:

Vin Diesel,Patrick Swayze, Wentworth Miller, Tom Cruise

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu am 3hee hee. Patrick Dempsey, Peter Facinelli si Ian Somerhalder

| krl11 explică:

Va dau indicii: primul are doua surorii gemene, a filmat in Romania un film de groaza si la al doilea a fost fotomodel si primul sau film a fost Lock, Stock and Two Smoking Barrels in romana Jocuri, Poturi si Focuri de Arma

| AG a răspuns:

Matthew Gray Gubler
Jared Padalecki
Joe Mantegna

| andreea2011 a răspuns:

Eu am mai multi. sper sa i nimersc pe aia doi... leonardo dicaprio, nicolas cadge, johny depp...etc