| JustLauren a întrebat:

Care este actorul vostru preferat din twilight(new moon)? pentru cei care lau urmaritbig grin si le place filmulbig grin big grin

Răspuns Câştigător
| vladut_1216 a răspuns:

Edward Anthony Masen Cullen si Isabella Marie Swan

13 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Cred ca de Alice(sora lui Edward) si de Edward este o frumusete de baiat...de Bella mai putin deoarece nu a vrut sa mai faca filmul chiar in timpul filmarilor plus ca se drogheaza de fata cu toti.

| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult ma fascineaza Isabella "Bella" Marie Swan ( actrita Kristen Stewart )
.

| inna a răspuns:

Alice Cullen.

| Andruza a răspuns:

Mie de bella e o scumpaa:X:X:X:X:X:X

| viatadecacatt a răspuns:

Marie Swanhappy.

| Flav a răspuns:

11-12 ani? Niciunul. Asta e film pentru copii, pentru maxim 17-18 ani. De Dinica, Diaconu, Nicolaescu, Morgan Freeman, Eastwood ati auzit? Voi confundati actorii cu concursul de Miss(mister). La asa generatie, halal viitor.

| diana a răspuns:

Alice Cullen si Emmet Cullenhappy

| iri a răspuns:

Taylor Lautner > Jacob happy

| Kate21 a răspuns:

Volturi

| cristal_7578 a răspuns:

Edward cullen si alice.love struck ii ador...

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Bella.

| simii123 a răspuns:

Mie imi place mult de Alice Cullen... Dar si de Bellabig grin

| cautaro a răspuns:

Kristen Stewart ii bestiala.