| xStarGirlx3 a întrebat:

Care este cel mai de groaza film? Vreau sa-l vad. Astept cat mai multe raspunsuri. happy

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si sunt si inregistrari cand era posedata, grudge, drag me to hell, 11-11-11,the ring si the unborn.mai sunt sorority row, hostel si masacrul din texas care sunt foarte misto dar nu sunt foarte infricosatoare.:*

| Holocaust a răspuns:

Cannibal Holocaust (1980)
http://www.youtube.com/......verify_age

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell
sau
Grudge (1, 2, si 3)

Sper ca te vor speria!devil

| lumipapusica a răspuns:

Daca vrei sa vezi un film de groaza uitate la Saw dar uitate la toate partile.Mie mi se pare foarte infricosator sa vezi cum se taie si cum mor... Oricum sper sa iti placa.