| Alina1290 a întrebat:

Care este cel mai horror film posibil? laughing
Nu vreau unul care sa apara la prima cautare pe google. big grin

8 răspunsuri:
| ZoZole33 a răspuns:

Hannah Montana

| ioanna123 a răspuns:

Sinister laughing

| Deliadelias a răspuns:

Choose (2010) zic.
Nu e unuldestul de cunoscut gen Mama ( l-am vazut nu e cine stie ce... ) si e destul de bun! Stiu majoritatea filmelor horror, doar ca (,) cum ai cerut tu : nu vrei unul care sa fie foarte cunoscut ( si deloc horror laughing )

| floriasdfg a răspuns:

Human centipede. the 0 man. house of wax. cannibal holocaust. astea mi se par cele mai de groază filme. ever.

| LolyKissYou a răspuns:

"Evil dead (2013) "mi se pare cel mai horror. Si "the exorcism of emily rose" fiindca se zice ca e bazat pe realitate si chiar traiesti filmu ala :S Daca vrei mai multe filme horror uita-te la intrebarile mele, si eu am pus o intrebare ca si tine si am primit multe raspunsi BUNE big grin

| ionutzzC a răspuns:

The Ring

| ionutzzC a răspuns:

Mirrors

| Deniise a răspuns:

Evil Dead