| TraficDeMentosane a întrebat:

Care este episodul din Naruto, in care trebuie sa treaca o proba, intr-o padure, erau impartiti in echipe si cautau nu stiu ce, erau acolo mai multe zile big grin. Al cate-lea episod este?big grin

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Incepe de la episodul 27, partea a 2-a a examenului chunin, padurea mortii. Uite aici un link http://www.animefreak.tv/watch/naruto-episode-27-english-dubbed-online-free E dublat in engleza.

1 răspuns:
| masteradviser a răspuns:

Si eu sunt fan naruto este episodul 27. a doua faza a examenelor chunin