| FarcasOanna a întrebat:

Care este filmu de groaza care v-a impresionat? happy

8 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hm...nu prea au fost. Drag me to hell, daca te uiti singur noapte te sperii si iti vine sa tebagi sub plapuma.dar doar la cateva faze, mai ales pe la sfarsit mori de ras laughing. Insidious, parca e cat de cat, The Woman in Black merge dar inceputul e plictisitor.The Mirrors 1 si 2, bunicel..Era un film, chiar de groaza, si putin ciudatel cu un tablou complet negru ce deschidea ''portale'' si veneau spiritele a 2 copiii..nu mai stiu cum se numeste I don't want to see laughing fufufu

| aladinbeci a răspuns:

Oanna, pe mine m-a impresionat filmul Dead End(2003).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell, cel mai bun film horror care merită vizionat.

| mihaitaLGP a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele.

Partea a 2-a este foarte interesanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Valenttina a răspuns:

Buna kiss Filmul de groaza care m-a impresionat a fost The rite. Nu neaparat pentru ca, ca si in orice film de groaza te sperii de nu te mai poti ridica seara din pat. M-a impresionat povestea filmului.Fiind inspirat din fapte reale, e chiar foarte tare.Merita vazut.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

"Femeia in negru". Pentru ca are si o poveste...

| gabipower a răspuns:

Fantomele Familiei winchester.