| loveiseverything a întrebat:

Care este filmul care te-a impresionat cel mai tare?

10 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Inchisoarea ingerilor.clar

| KiddFaraSentimente a răspuns:

A Walk To Remeber si Titanic. happy

| ZâmβέŤ a răspuns:

Teen wolf :X:angryTanarul Varcolac:X)

Teen Wolf spune povestea lui Scott, un baiat ce se lupta intre ceea ce vrea si ceea ce nu poate controla a vrea.

Scott era doar un tanar obisnuit pana ce o muscatura i-a schimbat toata viata. Acum se chinuie sa inteleaga cine e si ce ar putea sa devina. Este mai mult un lup decat om? Sau este exact invers? Este doar un vanator sclav al puterii lunii? Sau poate controla aceste lucruri? Orice ar fi insa, nu va fi usor. Scott incearca sa isi controleze impusurile, dar se teme mai tot timpul ca aceste impulsuri ar putea ajunge sa il controleze. :X:X:X
Bafta!

| aleee07 a răspuns:

Black swam love struck.

| blueberry05 a răspuns:

A walk to remember.

| trifescugabriela a răspuns:

Inainte de sfarsit! ( a fost dat pe kanal D, dar acum nu mai e)

| theAlex a răspuns:

Gladiatorul...cred big grin Funda?

| dolyan a răspuns:

Depinde in ce sens sa ma impresioneze, eu iti voi spune care mi-au parut sa contina substrat. Sunt mai multe...dar incerc sa le zic pe cele mai imp.
Inchisoarea ingerilor
Remember me
Slumdog Milionaire
Mereu la prima intalnire...
Daca imi mai amintesc, revin.

| marinela92 a răspuns:

Two brothers si a walk for remember