| ziggs a întrebat:

Care este filmul care v-a impresionat cel mai tare din toate punctele de vedere? pe mine m-a impresionat filmul,, apa pentru elefanti,,! este un film foarte bun si vil recomand!

Răspuns Câştigător
| anca95deea a răspuns:

P.S. I love you
A walk to remember
The memoirs of a geisha

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Avatar este un film foarte bun si ti-l recomand si tie.

| princess01 a răspuns:

Cel mai mult m-a impresionat filmul "Rio". Este super frumos, este animat, promoveaza valori de prietenie, curaj, ajutor reciproc, respect, in acelasi timp dragoste si comedie. Merita vazut!( mai ales 3D)

| tabby66 a răspuns:

Mie mi-a placut sweenwy todd the demon barber of fleet street...are de toate
drama, actiune, horor, etc...