| AbbyMity a întrebat:

Care este filmul care v-a placut cel mai mult?(din productia anului 2010)

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

The Twilight Saga Eclipse
e bestial love struck

7 răspunsuri:
| Herp a răspuns:

Alice in Wonderlandhappy

| claudizzz a răspuns:

Inception si The Tourist

| gabi115 a răspuns:

Sunt multe filme tari din 2010. THE Tourist, Eroi de Sacrificiu, Locked Down, Circle of Pain!

| InnA_3234 a răspuns:

Avatar e clar cel mai bun film dupa parerea mea. love strucklove strucklove struck

| niku93 a răspuns:

Inception!
dar cel mai bun film care l-am vazut in 2010 a fost colverfield(2008)

| ραяαиαєиѕє a răspuns:

The Hurt Locker cel mai tare(bazat pe razboiul din Iraq si Afghanistan frate)

Nu porcarii gen Avatar...in care sau bagat milioane de dolari crezand ca va rupe norii la Premiile Oscar dar The Hurt Locker ia luat fata...

| miruniiki a răspuns:

Vampires Suckhappy