| anonim_4396 a întrebat:

Care este filmul tau preferat din anul 2010?

Răspuns Câştigător
| Conia a răspuns:

Nu conteaza anul, conteaza filmul tongue Uite cateva filme : Comedie : 50 First Dates, Eurotrip, The hangover, Just visiting. Drama : Hachiko A dogs story, Anjaana anjaani.Actiune : Resident evil. Groaza : quarantine. Merita vazute, crede-ma.

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Au fost multe filme,unele bune, altele distractive, Percy Jackson & the Olympians-The Lightning Thief a fost unul distractiv pe care l-am văzut şi revăzut de câteva ori.Chiar dacă nu e o capodoperă a cinematografiei, este "entertaining", ceea ce înseamnă că şi-a îndeplinit menirea...

| ElenaGeorgi a răspuns:

Twilighthappy, astept partea a patra big grin

| mada_6524 a răspuns:

Twilight...:d

| pitiqq a răspuns:

Kayako.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ramona and Beezus
Genul acestui film este: familie, comedie

| Heath a răspuns:

Inception

| denisa778 a răspuns:

Deci filmul meu preferat ai avatar sau filme de groaza... nu le prea stiu numelle happy avatar ai un film cu actiune sau aventura amandoua :p eu l-am vazut si imi place laughing