| Mindfulness a întrebat:

Care este filmul vostru preferat?
Care credeți că este filmul anului la categoria horror, acțiune și Science-fiction?

Răspuns Câştigător
| Mindfulness explică (pentru 1onur):

In căutarea fericirii? Acum mi-am pus Netflix nu am putut sa îl deschid sa vad ce film e happy

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Filmul asta mi-a plăcut și mie mult!

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Este filmul care am plâns cu Adevărat la el. Este filmul vieți mele-_- îl iubesc cu Adevărată filmul ăsta.

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Asta a fost filmul meu preferat! laughing
Te cred, e un film ce greu îl uiți! Aaaa mi-am dat seama de ce îți place așa mult filmul asta și ai plâns nu mai vreau sa deschid rani happy
E șmecher rau filmul ai gusturi bune la filme.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Trebuie sa fi robot sa nu simți nimic din filmul ăsta sa nu-ți dai seama prin ce trece omul acela cu un copil după el și mai ales că este caz Adevărat.

Doar un psihopat n-ar simți nimic.

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Ai dreptate big grin

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

laughing