| smile4meutheworld a întrebat:

Care este parerea voastra despre filmul "The conjuring"...? Credeti ca este un horror bun?... Am auzit ca este bazat pe o poveste reala. imi puteti da detalii despre poveste? Thank You :3. Funda

Răspuns Câştigător
| zubyx a răspuns:

Înainte de Amityville, a fost Harrisville. Renumiţii specialişti în paranormal, Ed şi Lorraine Warren sunt chemaţi de o familie ce s-a stabilit recent la o fermă retrasă. Familia apelează la ajutorul şi experienţa lor pentru a scăpa de prezenţa întunecată care îi terorizează. Constrânşi să înfrunte entitatea demonică, soţii Warren se văd prinşi în cel mai îngrozitor caz din viaţa lor.
Funda?