| Lucian2473 a întrebat:

Care este titlul in limba romana al filmului serial „Iss Pyar Ko Kya Naam Doon"? Il caut pe Netflix si nu stiu ce titlu sa introduc in casuta de cautare. Cu titlul original nu il gaseste. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

SINCER, l-ai vazut la tembelizor in Romania?!? NU
ATUNCI CE TE FACE SA CREZI CA A FOST TRADUS TITLUL IN ROMANA?

conform:
http://www.imdb.com/title/tt2300165/releaseinfo
singura limba in care a fost tradus titlul e rusa, nici macar engleza!

imi pare rau ca nu ai sanse! :(

| Lucian2473 explică (pentru ziftode):

Nu l-am vazut niciunde. O amica l-a recomandat sotiei care are o slabiciune pentru filmele indiene. L-am cautat subtitrat pe internet dar site-urile sunt pline de chestii virusate. SI voiam sa il caut pe NEtflix insa nu-mi da rezultate la cautare dupa titlul original.
Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred ca se baga seriale de astea pe Netflix.