| biankp2k2 a întrebat:

Care este viata personala a actorilor din Culoarea fericirii?

1 răspuns:
| Analy a răspuns:

Sara Khan-Sadhna
Carieră

Rolul ei a fost ca prima televiziune Sadhna în Sapna Babul Ca Bidaai... În 2008, ea a aparut ca un concurent stea pe spectacol Kya Aap Paanchvi Pass Se Tez Hain?, impreuna cu Chauhan Parul care joacă sora ei pe ecran, în Sapna Babul Ca Bidaai... Doi dintre ei au jucat joc pentru donarea castigate de caritate HelpAge India. [4]
De asemenea, ea a apărut în Vocea stele Amul din India 2 alături de Angad Hasija, Chauhan Parul, şi Mahajan Kinshuk la 20 septembrie 2008, un oaspete celebritate. Ea a aparut la show TV populare 10 Ca Dum, găzduită de Salman Khan, la 29 august 2009. [5] şi a găzduit, de asemenea, Dance Premier League, o realitate arată că dans difuzat pe TV Sony. [6] De asemenea, ea a aparut pe Baat Hamari Pakki Hai la Sony TV ca dansator la 30 şi 31 august 2010.
În 2010, ea a fost unul dintre concurenţi pe reality show Bigg Boss 4, găzduită de Salman Khan pe TV Culori. După ce a fost evacuat din Bigg Boss, Sara a fost roped pentru a juca principalul protagonist principal feminin (Mona Singh Bedi) în Zee TV 's Ram Milaayi Jodi. [7]
[ modifică ]Viaţa personală

Khan casatorit cu actorul Merchant Ali după trei ani de dating, [8] la 10 noiembrie 2010 în interiorul Boss Bigg casa. [9]
Parul Chauhan-Ragini
Parul Chauhan provine din Lakhimpur Kheri în Uttar Pradesh. Ea a fost nominalizata la premiile Academiei de televiziune indian, în 2009. [ necesită citare ]. Ea a inlocuit recent Shalini Chandran în Rishton Se Badi Pratha pe culori, ca de plumb.
Si restul le poti cauta la http://www.nationaltv.ro/seriale/culoarea-fericirii. Copiaza numele lor si apoi scrie pe Google si da la Wikipedia dar inainte da la traducere.