| SquirtleBaby a întrebat:

Care esti ultimul film vazut? Ce tip de filme preferati in genere?

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ultimul film...paaai...Shutter Island, dar nu m-am uitat la tot.In afar de asta, Friends with Benefits cred.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Ultimul film a fost insidious si este horror ti-l recomand iar ultimul serial a fost the vampire diaries si ti-l recomand.laughing:d prefer filmele horror iar seriale dragoste fantasy:d

| Nymphetamine a răspuns:

In general prefer filmele politiste, horror sau comediile. thinking Dar ultimul film vazut a fost Exposed. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry potter 7 partea 2 si monte carlo, de obicei prefer filele horrror si thriller.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul film vazut e Prom.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele de comedie si documentarele, iar unul din documentare este Earthlings si este vorba despre comportamentul oamenilor fata de animale si cum se folosesc oamenii de ele in diferite scopuri