| ioanaisfetcu a întrebat:

Care film serial vi s-a parut cel mai bun?

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Film: "Twilight"
Serial: "The Vampire Diaries"

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Cel mai bun serial e Supernatural de foarte departe, mai ales primele patru sezoane sunt geniale, parerea mea big grin
Acum, vad ca e la moda "Vampirul iubareț" un fel de fat frumos pe cal alb al sec 21. Mie mi se pare o prostie, plus de asta e o idee rasuflata plina de clișee si fara absolut nimic original in ea.

| euzictutaci a răspuns:

Buna kiss!
Film: Twilight love struck!
Serial: Pretty Little Liars love struck!
App: Ti le recomand love struck Sunt superbe love struck!

| 0rlando a răspuns:

Friends și How I met you mother.

| Delia39 a răspuns:

Pai film e The Curious Case of Benjamin Button si serial la fel ca mariacris98 The vampire diaries.:*

| timisoara a răspuns:

Iubiri secrete.

| cucarachaalien a răspuns:

Oz, Inchisoarea federala si Dosarele X.

| PinkyKitty a răspuns:

Film:The curious case of Benjamin Button e un film extraordinar tine aproape 3 ore dar plangi uneori si razi uneori la el ti-l recomand e un film super serial:iubiri secrete