| zzzzz a întrebat:

Care film ti-a lasat cea mai buna impresie?

15 răspunsuri:
| AG a răspuns:

The butterfly effect 1. E un film complex, e un mix de vreo 5 genuri, are finalul destul de neasteptat...
Si ar mai fi si filmul Seven. O capodopera, il recomand tuturor celor care nu l-au vazut.

| GeorgeV a răspuns:

El Cid (1961)
The Shawshank Redemption (1994)
Forrest Gump (1994)
Cast Away (2000)
The Blind Side (2009)
Greu de ales dintre astea 5 pentru mine. As merge pe Cast Away (2000).

| Sky_6013 a răspuns:

Cred ca August Rush. Este un film nu prea cunoscut dupa parerea mea nefiind o poveste de dragoste, ci pur si simplu poveste unui copil orfan care porneste dupa muzica cautandu-si parintii. Cred ca genul asta de filme chiar merita vazute si apreciate.

O zii buna happy

| Conia a răspuns:

Comedie : 50 First Dates, Eurotrip, The hangover,Just visiting . Drama : Hachiko A dogs story,Anjaana anjaani.Actiune : Resident evil. Groaza : quarantine .Merita vazute, credemahappy

| Nymphetamine a răspuns:

Jane Eyre si Ioana D'arc love struck day dreaming

| romanaols a răspuns:

Pirates of Caraibean 4 On stranger tides.

| romanaols a răspuns:

Pirates of the Caraibean 4 On stranger tides.

| ElenaGeorgi a răspuns:

Twilight

| AlexandraR a răspuns:

The pianist sau Requiem for a dream happy

| allex4369 a răspuns:

Fast & furious. Mi-au placut toate cele 5 dar preferatul meu e ultimul.

| Demise a răspuns:

The last song. love struck

| ciprian_7143 a răspuns:

Gladiator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember! Cel mai impresionant film pe care l-am vazut vreodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Requiem for a Dream

| lynes a răspuns:

Titanic.am plans 2 ore! Merita vazut