| DragosConstantin a întrebat:

Care film va marcat cel mai tare si de ce?

Răspuns Câştigător
| jrockfreak a răspuns:

Titanic sau toate dramele bazate pe intamplari reale gen Al II-lea Razboi Mondial pentru ca stiu ca chestii de genu' s-au intamplat in realitate si nu pot sa ma consolez cu gandul ca e doar fictiune. sad

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Probabil American History X, din câte am văzut până acum.Parcă mi-a dat o palmă şi mi-a spus ''Fii realistă, la dracu'!''.

| Lauragd a răspuns:

"The lives of others", e film german, numele original fiind "Das Leben der anderen".E un film care te marcheaza, merita vazut si revazut. Desi am vazut multe filme bune pana acum, pot spune ca acesta e cu mult superior lor.

| iulianr a răspuns:

The Pianist si Saving Private Ryan

| swagMeOutBitch a răspuns:

8 mile...pt k e prea frumooos

| Allix13 a răspuns:

Numarul 23...frate dupa ce am vazut filmul ala am inceput sa mi se intample chestii ciudate...adica toate chestile ce mi se intmplau aveau legatura cu numarul 23.Chiar si ziua cu luna din data mea de nastere fac 23 haha poate mi se pare, oricum merita vazutwinking

| Georrggy a răspuns:

Filmul House Of Wax (Casa De Ceara).
Cauta trailerul filmului si o sa vezi

| DragosConstantin explică (pentru Georrggy):

L-am vazut.happy e interesant.

| nickymc a răspuns:

Battleship pentru ca este cu actiune si are tot felul de chesti intersante in el. funda?tongue plz

| babyflyy a răspuns:

Pe mine Jeepers Creepers, e cel mai infricosator film, mai ales ca l`am vizionat la o varsta nu prea inaintatalaughingadica 10-11 ani, nu dormeam noptiile, aveam impresia ca sunt urmarita de ''protagonistul''filmuluix_x! acum am 16 ani, si pot spune ca filmul ala horror mi-a marcat copilaria, deoarece n`o sa`mi las copiii sa se uite la horror decat dupa 15-16 ani, deci am avut ceva de invatat!laughing