| Cristina97_9307 a întrebat:

Care film vi s-a parut cel mai tare din 2011?

3 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Cel mai tare film din 2011 l-am vazut aseara. Se numeste "I am number four" si e vorba despre un baiat care avea niste puteri mostenite. El rea de pe alta planeta si au ajuns oe pamant cu alti 8 copii. Au murit cei treai din urma lui din cauza unor extraterestrii si acum e randul lui. Ei se muta, se lupta, isi fac prieteni si pana la urma reusesc sa ooare extraterestrii. Happy End happy

| WhiteProud95 a răspuns:

Social Networking si Astept sa apara Fast And Furious 5 big grin

| PeStraziGoale a răspuns:

Tangled.