| BeatriceNote a întrebat:

Care film vi se pare mai bun de vazut la cinema?
apa pentru elefanti sau piratii din caraibe:pe ape si mai tulburi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piratii din caraibe! Apa pentru elefanti e un film c-am slabut si plictisitor!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bobo15 a răspuns:

Clar piratii din caraibe.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Piratii din Caraibe 4 : Pe ape si imi tulburi e super misto! Mai ales 3D

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Piratii din Caraibe 4 : Pe ape si mai tulburi e super misto! Mai ales 3D

| rainbowstrings a răspuns:

Piratii din caraibe 3D normal ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piratii din Caraibe la I-MAX 3D daca esti din Bucuresti, altfel daca ai sansa sa vezi filmul 2D, nu 3D normal, pentru ca e nu e nimic de el! S-ar putea sa-ti para rau de banii dati pe bilet de film 3D.