| anonim_4396 a întrebat:

Care-i filmul vostru preferat din acelasi an in care v-ati nascut?laughing))) Hai ca-i tare asta, funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ză sailăns of ză leambs.

http://www.imdb.com/title/tt0102926/

24 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Interesantă întrebare.
Te rog nu mă pune să aleg unul singur.
Îți spun măcar 3, dar genuri diferite.
„Basic Instinct" (thriller), „Scent of a Woman" (dramă) și „Twin Peaks: Fire Walk with Me" (horror psihologic).
Dar tu? Ai curaj să ne dezvălui vârsta și preferințele? Numai bine!

| Luca97 a răspuns (pentru Diabolique):

Da, am. Hitman si Liar Liarwinking

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

*Io mi-s flower power. Deci evident:
http://www.imdb.com/title/tt0066580/
N-am reusit totusi sa aflu niciodata daca parintii mei erau beti, sau treji, cand m-au conceput =))
PS. Daca vrei iti trimit o copie, ca am originalul (Editor Cut) pe 2 DVD-uri mortale, cu comentariile regizorului, making-off, everything...

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Păcat că nu se mai organizează festivalul, așa ne-am putea întâlni să negociem și condițiile în care îmi dai copia. Eh...

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Cum adica nu se mai organizeaza? Te astept la vara la Vama Veche, eu nu am ratat inca nici o editie (poti sa vii imbracata ca Sharone Stone, slipul este optional rolling on the floor )

| Luca97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oameni buni, aici nu-i chat. Ati spus filmele, multumesc.
Valabil si pentru diabolique, va rog frumos.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place edit-ul laughing! Bine, hai că îl enervăm pe MrWorldWide.
Am să te surprind la vară, dar nu uita de copia documentarului!

| anonim_4396 explică (pentru Luca97):

Nu fi suparat! Iti dau si tie o copie daca vii la vara la Vama Veche rolling on the floor
Gata, am tacut!

| pwp a răspuns:

Titanic love struck
M-am nascut in acelasi an cu el :d 1997

| Dumnezău a răspuns:

Greu, greu tare.Trei filme pe care eu le consider ceva mai mult decat epice, sunt din '95, da' cred ca inclin mai mult spre:

The Bridges Of Madison County
http://www.imdb.com/title/tt0112579/

Desi imi plac mult si Dead Man Walking sau Legends Of The Fall. Bun an, bun tare!

| M4nu3l a răspuns:

Never Back Downwinking... Fundaaaaaa?

| Luca97 a răspuns (pentru M4nu3l):

Nu ai inteles.Trebuie sa fie film care a aparut in acelasi an in care te-ai nascut tu.Deci?

| M4nu3l a răspuns (pentru Luca97):

Lol filmu Never Back Down a venit cand m-am incascut eu

| Luca97 a răspuns (pentru M4nu3l):

Hai mai manuel, ca doar nu ai 4 ani. straight face

| Dumnezău a răspuns (pentru M4nu3l):

Ba, zapacitule, nu te-ai nascut in 2008! Si nu mai cersi pe-aici funde, ca nu primesti decat cel mult carne in frigider, in apropierea Saptamanii Mari!

| M4nu3l a răspuns (pentru Luca97):

La mine pe comp scrie ca filmu a fost creeat pe anul 2001

| didi2802 a răspuns:

Titanic big grin

| Luca97 a răspuns:

Mi-au placut majoritatea raspunsurilor, nici nu stiu cui sa dau funda. Cum sa fac? laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Luca97):

Băi, nu știu prin alte scorburi și unghere cum se procedează, dar, pe TPU, treaba se rezolvă simplu: când nu știi cui să dai fundă, i-o dai lui GenOm.

| Luca97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi sau seama ca sunt un invatacel pe TPU.
Teach me master
http://k09.kn3.net/966A60161.gif

| anonim_4396 explică (pentru Luca97):

Da-i-o lui Andreea, ca si asa are pensia mica rolling on the floor

| Luca97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergeti naibii ca m-ati prostit amandoi. Merita baiatu ala de 4 ani, saracul.

| andreea9948987 a răspuns:

101 dalmatienilaughing