| Pishtii a întrebat:

Care imi da link pentru filmul What Women Want din anul acesta e film japonez da din cate am inteles e fain si pe google nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Ti-a fost lene sa cauti.
uite-l aici online:
http://divxonline/comedie/1953-what-women-want.html
sa inchizi toate ferestrele care ti se deschid peste (haine noi, etc.)
funda?

1 răspuns:
| Pishtii explică:

Multumesc tuturor dar l-am gasit dupa aia dar o sa ofer funda lu zdrangoi pentru ca de acolo m-am uitat si Lilith imi cer scuze dar pana mi se downloada ...era terminat filmul deja si Drogfire nu am cont pe Fl ca stiu ca acolo e tot.