| Mihai543215 a întrebat:

Care imi zice si mie cum se num un film: era gen razboi si de dragoste, si era vb de nu stiu ce razboi, iar un pilot nou tanar a venit nou iar mereu cand se ducea la o carciuma de acolo aia spuneau ceva de gen ca azi au murit atati sau niciunu, iar avioanele erau genu Black Hawk CL Kit SE5A si era unu din asta negru, cu care se lupta la un moment dat si pana la urma a fost distrus dar si avionul pers princ era cam bult. Mai pe la jum filmului el vazuse o asistenta care parca nu vb engleza, o fata care era printr-un sat nu stiu sigur daca era o asistenta, si la un mom dat a luat avionu si s-a dus la ea ca a inceput razboiu si voia sa o protejeze... FUNDA!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Flyboys(2006)-Eroii cerului, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=KyFi_SFRAMc