| Alexandra_2197 a întrebat:

Care stie niste filme mai noi cu adolescenti?
va rog sa imi ziceti si mie:*
dau fundita:*

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Love.At.First.Hiccup.2009, adolescenti, dragoste...
Kick-Ass. 2010 adolescenti, actiune, eroi
I love you Beth Cooper. 2009 - adolescenti, prima prietenie, prima dragoste
Center Stage Turn it Up. 2008 - film cu dans stil Step up
Glee - Serial cu adolescentii dintr-o scoala care fac parte dintr-un grup vocal - extrem de bun de altfel. Muzical.
Millionare's First Love, A / Baekmanjangja-ui cheot-sarang - film cu adolescenti, corean, de dragoste, dramatic si sensibil (in genul Love Story)
Nick and Norah's Infinite Playlist. 2008. este o comedie efervescenta despre doi adolescenti cu inima franta care se indragostesc unul de celalalt in timpul unui concert punk.
Post Grad. 2009. -O comedie draguta, care se axeaza pe problemele pe care le pot avea tinerii odata ce sunt deja absolventi
500 Days of Summer. 2009 - este povestea lui Summer si relatia ei cu Tom. Summer nu crede in dragoste adevarata, in suflete pereche si barbatul potrivit...
Whip it. 2009 - o adolescenta care intrevede posibilitatea scaparii de mama extrem de ambitioasa alaturi de o echipa de patinatori pe rotile.
16 wishes. 2010 - film produs de Disney anul acesta vezi trailer-ul mai jos
http://www.220.ro/trailer/16-Wishes-2010-TV-Trailer/OG6HcdEMFP/

2 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Diary of a Wimpy Kid

The Exploding Girl

She’s Out of My League

Hot Tub Time Machine

Dear John

| Abcfunny a răspuns:

The Last Song