| TheCIC10 a întrebat:

Care stiti niste filme de groaza(dar nu dinalea sfuri cu monstri)cu fantome cu diavol si chesti ceva ce s-ar putea intampla Funda+inteligent plzzz

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

-The hills have eyes
-Wrong turn
-Texas chainsaw masacre
-Silence of the Lambs
-The Hole
-Jackob's Leader
-My bloodie Valentine
-The Shining
-Orphan

Ok, toate filmele de mai sus sunt exact cum ai cerut (fara fantome, monstrii, etc... ceva care chiar se poate intampla)

P.S. Eu iti recomand "Orphan" e super.

8 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
1.Saw 1,2, 3,4, 5,6,7 (este sadic)
2.The hills run red (este genial!)
3.A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial!)
6. Drag me to hell (are si niste parti scarboase dar este cu iad(hell)dar mie mi-a placut deci m-am gandit sa-l scriu totusi big grin )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome big grin)
8. Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday,13th (este genial)
12. Ultima casa pe stanga ( de asemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15.One missing call (interesant... dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon laughing )
16.Papusa Chuchy-1, 2,3, 4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 3 sau 4 parti...)
18. Orphan (genial!)

| xMary a răspuns:

Drag me to hell [Tarata in iad]. Este vorba de un blestem.Il poti vizioana pe www.filmeog.net :)

| king4aday a răspuns:

Cannibal Holocaust --> http://www.imdb.com/title/tt0078935/ pofta buna!;) :))

| florentina_9904 a răspuns:

Saw:1,2,3,4,5,6,7

| NoName0909 a răspuns:

Saw, Twilight, The Groudge, The exorcist, The ring, Dr. Horrible's Sing-Along Blog. Cam astea le stiu eu...sper ca te-am ajutat :*

| NoName0909 a răspuns:

Saw, Twilight, The Groudge, The exorcist, The ring, Dr. Horrible's Sing-Along Blog. Cam astea le stiu eu... sper ca te-am ajutat :*

| Lauraquestion a răspuns:

Pai,incearca-le pe astea:
1.The Grudge(vezi ca sunt 3 parti)
2. Tarata in Iad
3.The Ring
4.One Missed Call
5.Dead Silence
6. Mirrors(sunt 2 parti)
7. Splice
8.Silent Hill
9.Infern de Ziua Indragostitilor
10.Cosmar pe Elm Street
(primele sunt cele mai bune, ultimele mai slabute)
Daca vrei sa vezi cam despre ce e vorba, intra pe www.cinemagia.ro si scrie titlurile filmelor(vei gasi trailere, poze, pareri si povestirea pe scurt)