| LisaJulie a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme fantasy in afara de Harry Potter si Stapanul Inelelor?

7 răspunsuri:
| pufulescu0o a răspuns:

Cele din seria Dune.

| Cinic a răspuns:

Terrfier 2. Sunt două parți. Prima este pure horror amestecat cu comedie. Partea a2a este horror cu fantezie. Nu am vrut sa il vad ca mi-se parea cringi : " un alt film cu cu un clovn malefic" Doar IT mi-a placut. Dar m-am uitat doar pentru ca mai multe grupari de feministe a incercat sa îl interzica laughing si mi-am zis ca daca lor nu le place, sigur este bun laughing tocmai de aia filmul a devenit instant hit la nivek mondial happy. Abia astept sa apara la iarna partea a3a.

| ALM2000RO a răspuns:

Colecția Jocurile Foamei

| Desh a răspuns:

Hobbitul

| Elena9328 a răspuns:

Hoțul de carti

| Mindfulness a răspuns:

Godzila vs Kong

| Madaxo97 a răspuns:

Outlander, Game of thrones