| alincikkkkk a întrebat:

Care sunt cele mai bune telenovele spaniole?

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

"dragostea nu moare", o lectie de viata cu un final neasteptat, finalul ma face sa cred ca este inspirat filmul dintr-o poveste reala, nu e ca-n filme sa se termine cu bine

| miss1elisa a răspuns:

A doua viata El cuespro au deseo serialul e super are vreo 200 episoade dar e foarte interesant funda? plz ))

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

''Maria Mercedes'' care joaca pe Acasa Gold la ora 15:00 şi 22:00 zilnic, iar ''Minciuna'' care joaca tot pe Acasa Gold la ora 14:00 şi 23:00 zilnic. Funda?