| kristalinu a întrebat:

Care sunt cele mai interesante filmulete animate?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curaj caine fricos
Scooby doo
Ed, Edd si Eddy
Chowder
Mie acestea mi-au placut cel mai mult

| Erzaa a răspuns:

Lion king, e superbb

| CVane a răspuns:

Fratele Urs,wall-e,universitatea monstriilor, Incredibilii, cartea jungleii, Ratatouille, motanul incaltat.

| kristalinu explică:

Ceva interesant vreau un desen animat ca exemlu caroline sai para norman sa fie si putin strasnic

| Grimmjow69 a răspuns:

Mie unul mi-au placut urmatoarele: Cars (2006), Kung Fu Panda (2008), Brother Bear (2003), The Polar Express (2004).

Daca nu sunt pe placul tau uite aici o lista: http://www.cinemagia.ro/liste/desene-animate-5254/

| OnuOnulică a răspuns:

Tom si Jerry.

| DeanWinchester a răspuns:

Universitate monstriilor, Madagascar, Ice age, RIO, Zambezia, Toy Story, The Croods, kung fu Panda, Surfs up, Happy Feet 1, 2, Cars 1, 2,

| kristalinu explică:

Mai aspept putin dar inca nu am gasit ceva