| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt filmele voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| CarlaElena a răspuns:

Top 20 filmele mele favorite :D http://www.cinemarx.ro/utilizator/CarlaElena/top-10-filme/

O seara placuta! :)

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"
"Twilight Saga New Moon"
"Twilight Saga Eclipse"
Si de abia astept sa apara "Twilight Saga Breaking Dawn".

| SufletAcadelicit a răspuns:

Un film care m-a impresionat profund, până la lacrimi a fost Hachiko A Dog Story. Dar frumoase au mai fost şi Charlie St. Cloud, The Notebook, Never Let Me Go, Greta, Eat Pray Love şi altele. happy

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Anal Beasts!

| greeneyesforever25 a răspuns:

Sunt prea multe.

| curioasa01 a răspuns:

''The Godfather'', ''Hannibal'', ''Fight Club'', ''Girl, Interrupted", ''Pride and Prejudice", ''The Transporter" şi multe altele.

| Metalll a răspuns:

"Zombieland" si "How to train your dragon"