| butterflyeffect0000 a întrebat:

Care sunt filmele voastre favorite de anul acesta? Dar dintotdeauna?

5 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

De anul acesta: "La Vie d'Adèle"
Din totdeauna thinking Trainspotting sau American History X.
Ale tale?

| BlackRaven45 a răspuns:

De anul acesta: Zambezia
De anul trecut: Madagascar 3
Dintodeauna:...(prea multe sa le enumar)

NOname
| NOname a răspuns:

Îţi las câteva dintre cele văzute recent, care mi-au plăcut: Cidade de Deus (2002), The World’s Fastest Indian (2006), The Ledge (2011), The Hurricane (1999), Le renard et l'enfant (2007)...

| Clauditapisicuta a răspuns:

Nu pot alege, toate sunt frumoasee

| Seepty a răspuns:

De anul acestatongueroject X
Din totdeauna:Saw(Seria), Final Destination(seria), Wrong Turn (seria), Dealuri Insangerate (seria), Martirs, (etc.)